Nasz zespół

mgr Magdalena Belniak

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

mgr Sylwia Szymańska

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

mgr Katarzyna Wójcik

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej Dyrektor

mgr Wiktoria Kotlarska

Nauczyciel Języka polskiego, Języka rosyjskiego

ks. Jarosław Bielesz

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Alicja Liczman

Nauczyciel języka angielskiego

mgr Maria Dutka-Pluta

Nauczyciel Historii i WOSu

mgr Grzegorz Gomółka

Nauczyciel Wychowania Fizycznego

mgr Justyna Homa

Nauczyciel Świetlicy

mgr Krystyna Blachura

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Katarzyna Jakubiec - Broda

Nauczyciel Wychowania do Życia w Rodzinie

mgr Katarzyna Dzierżyńska

Nauczyciel Jezyka angielskiego

mgr Anna Kosibór

Nauczyciel Matematyki

mgr Maria Wróbel

Nauczyciel Gimnastyki korekcyjnej

mgr Natalia Congote Durango

Native speaker

mgr Paulina Szamborska

Nauczyciel Geografii 

mgr Rafał Widuch

Nauczyciel Wychowania fizycznego

mgr Ewa Jaśkiewicz

Nauczyciel Języka Hiszpańskiego

mgr Justyna Howden

Native speaker

mgr Anna Fryś

Nauczyciel Matematyki , Informatyki

mgr Krzysztof Karcz

Nauczyciel Muzyki

mgr Lucyna Makuchowska

Nauczyciel Świetlicy

mgr Monika Korzondkowska

Nauczyciel Religii katolickiej

mgr Hanna Nyczka

Nauczyciel Fizyki

mgr Jadwiga Wątor

Nauczyciel Języka polskiego

mgr Paulina Szamborska

Nauczyciel Biologii, Przyrody

mgr Magdalena Legun

Nauczyciel Języka niemieckiego

mgr Edyta Wasiak

Nauczyciel Edukacji wczesnoszkolnej

mgr Karolina Rogozińska

Nauczyciel Edukacji wczesnoszkolnej, Techniki

mgr Małgorzata Śpiewak

Nauczyciel Języka polskiego

mgr Agnieszka Mrowiec

Nauczyciel Bibliotekarz

mgr Grażyna Baradziej - Tomiczek

Nauczyciel Plastyki

mgr Monika Wanat

Nauczyciel Języka angielskiego Wicedyrektor

mgr Magdalena Gawenda

Nauczyciel Doradztwa zawodowego

Specjaliści

mgr Justyna Faruga - psycholog

mgr Magdalena Gawenda- pedagog

mgr Aneta Orawiec- logopeda

mgr Beata Czub - terapeuta integracji sensorycznej

mgr Justyna Gryglak - surdopedagog

Zajęcia Dodatkowe

mgr Edyta Wasiak – zajęcia sensoryczne

mgr Roman Burdek - instruktor ju jitsu

mgr Wojciech Bachta zajęcia z Małej Przedsiębiorczości

mgr Samanta Kliś - instruktor szachowy

mgr Anna Fryś - zajęcia z robotyki i mistrzów kodowania

mgr Karolina Rogozińska - szalone pędzelki

mgr Anna Pietrasina - instruktor jogi

mgr Howden Damian - kreatywne pisanie w języku angielskim

mgr Grzegorz Gomółka - piłka nożna i SKS

mgr Sebastian Dunat – instruktor pływania

mgr Ewelina Malinka – animacja poklatkowa, ceramika