ŚWIATOWY DZIEŃ WODY
W związku ze Światowym Dniem Wody przypadającym 22.03.br w naszej szkole w poniedziałek 20 marca odbyło się spotkanie o tematyce ekologicznej, prowadzone przez animatora z Fundacji ARKA. W pogadance połączonej z warsztatem wzięli udział uczniowie klas 3,4 i 5. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem brali udział w dyskusji.










