WF na basenie
Kto powiedział, ze lekcja WF-u musi odbywać się zawsze na sali? Nasi uczniowie rozpoczęli dzisiaj pierwsze lekcje wychowania fizycznego na basenie. Było dużo ćwiczeń, ale nie zabrakło czasu na relaks i dobrą zabawę!
Kto powiedział, ze lekcja WF-u musi odbywać się zawsze na sali? Nasi uczniowie rozpoczęli dzisiaj pierwsze lekcje wychowania fizycznego na basenie. Było dużo ćwiczeń, ale nie zabrakło czasu na relaks i dobrą zabawę!
Uczniowie klasy 1a mają ręce pełne roboty. Poznawanie literek i cyferek, ćwiczenia motoryki małej to nie lada wyzwanie.
Nasza uczennica Agata została wyróżniona i jej rysunek znalazł się w książce dla dzieci . Tym samym Agata została ilustratorem książki pt: ” Opowieści na doBBranoc”. Brawo 👏 Gratulacje 🏆.
Uczniowie podczas zajęć „Koduj klockiem” pracowali w grupach. Jednak grupa kodowała przedmiot, a druga budowała litery. Oczywiście po każdym słowie była zmiana 🙂
Miło jest spotkać się razem po tak długiej przerwie. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy dobrego roku szkolnego.
