PÓŁKOLONIE 4 TYDZIEŃ LIPCA

22 lipca 2013

Wyjazd do Rudzicy do Galerii Stracha polnego, gdzie dzieci zobaczyły nie tylko różne strachy, ale również przepiękne obrazy namalowane przez artystę. Dowiedzieliśmy się o dniu stracha odbywającego się w maju, na który to dzień można przygotować strachy i wziąć udział w odświętnym korowodzie.

Z Galerii Stracha udaliśmy się do hodowli strusi również w Rudzicy. Hodowla strusi wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród dzieci, a ciekawostki na temat ptaków nielotów dzieci wspominały w drodze powrotnej do szkoły. Wielką radość sprawiły dzieciom drobne upominki- strusie pióra od właścicielki hodowli.

23 lipca 2013

W szkole odbyły się Igrzyska Sportowe- zasady fair play.

Przy sprzyjającej pogodzie, jaka towarzyszy nam podczas tegorocznych półkolonii dzieci wzięły udział w zawodach i zabawach sportowych przygotowanych przez pana Łukasza. Zabawom i radości dzieci nie było końca, jednak najważniejsza była zasada fair play i pomaganie sobie nawzajem.

24 lipca 2013

Wyjście na stadion w Wapienicy- zawody sportowe.

Kolejny piękny i upalny dzień spędziliśmy na stadionie w Wapienicy. Tego dnia dzieci mierzyły swoje możliwości sportowe: bieg na czas (sprint), skok w dal, rzut piłeczką.

25 lipca 2013

Wyjazd na basen do hotelu Jawor.

26 lipca 2013

Wyjazd na ściankę wspinaczkową.

Świetna zabawa, zaciętość i zmaganie się z własnymi słabościami towarzyszyły dzieciom podczas wizyty na ściance wspinaczkowej. Po krótkim przeszkoleniu dotyczącym wspinania dzieci, pod bacznym okiem panów trenerów, każde dziecko spróbowało własnych sil na ściance. Na odważnych czekała wyższa ścianka- 19 metrowa. Ci którym udało się ja zdobyć, mięli możliwość zmierzenia się z najwyższą ścianką… Jedynie Wiktoria dała jej radę. J gratulujemy

Skip to content