Teoria w praktyce

Wydać 💰nie więcej niż 15 PLN ale kupić produkty z pięciu kategorii 📝to nie lada sztuka!
Klasa 6a jeszcze przed feriami na lekcji matematyki – tym razem w sklepie 🛒🧺. To się na prawdę przydaje.

Skip to content