Kuchcikowo TŁUSTY CZWARTEK
7 lutego 2013 Raz w miesiącu odbywają się zajęcia „kuchcikowo”, na których dzieci samodzielnie przygotowują proste i zdrowe potrawy. W tłusty czwartek , jak każe tradycja, smażyliśmy faworki. Młodsze dzieci robiły na podwieczorek pasty jajeczne lub faszerowane jajka. Wszystkie specjały były smaczne i pożywne.







