LEKCJA NA ŻYWO
W środę klasa 3b brała udział w lekcji muzealno-warsztatowej, która odbyła się w Muzeum Drukarstwa w Cieszynie. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele biorący udział w warsztatach byli pod wielkim wrażeniem informacji jakie przekazała im sympatyczna przewodnik muzeum. Zajęcia praktyczne, które odbyły się na końcu spotkania długo pozostaną w pamięci uczniów.













