DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
Samorząd Uczniowski był organizatorem świetnej dyskoteki z okazji Andrzejek dla klas IV- VI i gimnazjum. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej tańczyliśmy przy muzyce serwowanej przez Leona i Krzyśka, bawiliśmy się we wspólne gry i zabawy np. taniec z krzesłami, mam chusteczkę haftowaną, dmuchanie balonów . Ale przede wszystkim wróżyliśmy sobie – przecież to takie naturalne […]






![WP_20161116_11_53_56_Pro[1] (Copy) WP_20161116_11_53_56_Pro[1] (Copy)](https://akademiazakow.eu/wp-content/uploads/2019/02/WP_20161116_11_53_56_Pro1-Copy-350x220.jpg)



